Naujienos

PRANEŠIMAS

Šį šeštadienį LR Vyriausybė paskelbė karantiną nacionaliniu mąstu. Jie išleido rekomendaciją “Visoms religinėms bendruomenėms neorganizuoti religinių apeigų, taip vengiant viešų susibūrimų”.

Mes norėdami solidarizuotis bandant suvaldyti Korona viruso (COVID-19) plitimą ir reaguodami į rekomendacijas perkeliame visus tarnavimus į virtualiąją erdvę www.pergalevilnius.lt (Tarnavimai sekmadieniais 11val. ir 18val.; trečiadieniais 19val.).

Mes tai darome ne dėl viruso baimės ar panikos apimti, bet palaikydami mūsų valdžios pastangas sustabdyti Korona viruso (COVID-19) plitimą ir reaguojame pasitelkiant diskreciją ir sąmoningumą. Nežiūrint to, kad mes negalime turėti asmeninio kontakto klausant Dievo žodžio interneto erdvėje, tačiau tai bus pilnavertis tarnavimas su šlovinimu, garbinimu, dešimtinėmis ir paaukojimais, pamokslavimu ir kvietimu prie altoriaus – kaip ir visada. Tai darome, kad išlaikyti tęstinumą ir suteikti jums galimybę dalyvauti tarnavimuose kartu su mumis – kaip tai darydavome bažnyčioje. Jūs taip pat galite pasikviesti draugus ir šeimos narius, žiūrėti translaiciją kartu – suprasdami, kad neišgelbėti žmonės išgirs Evangeliją ir bus paskatinti priimti sprendimą.

Jūs galite prisijungti prie mūsų internete www.pergalevilnius.lt pagrindiniame puslapyje.

Mes norime, kad palaikytumėte mūsų atsidavimą evangelizacijai vietiniu ir pasauliniu mąstu. Ir tęsdami šią misiją, mes prašome jūsų likti ištikimiems Viešpačiui jūsų dešimtinėmis ir paaukojimais.

Jūs galite aukoti:

Pavedimu: www.pergalevilnius.lt/kontaktai/ 

Mes viliamės, kad tai tęsis keletą savaičių ir laukiame su nekantrumu susimatymo bažnyčioje!

Jeigu turite klausimų rašykite info@pergalevilnius.lt arba skambinkite +37069853253.

2020.03.16

Tepadeda mums Dievas,

Pastorius Donatas Kunca

PERGALĖ, Vilnius Lietuva